| Negrea_Amalia_1995 a întrebat:

Cum pot dezinstala programul asta TuneUp Utilities mi s-a instalat cu altceva deodata ai acum imi cere sa-l cumpar cum pot sa scap de el i-am dag delete si imi da eroare si nu vrea eu am windows 8 cum pot scapa de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand programul Total Unistaller, care poate dezinstalare orice program, absolut ORICE PROGRAM.

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu se scapa de un program cu delete.
Cand l-ai instalat, trebuia sa citesti si sa nu instalezi acele programe, ca nu se instaleaza automat.
Descarca asta, merge 1 luna si dezinstalezi cu el:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml
-deschide programul, toate programele o sa-ti apara in ROSU.
-inchizi programul si il mai deschizi odata.
Il inchizi din nou.
Instaleaza inca o data TuneUP.
Daca te atentioneaza ca este, nu conteaza, instalezi peste.
-Deschizi Uninstalerul si vei vedea noile programe cu ROSU.
-Le dezinstalezi pe rand, ultimul ramane TuneUP, (nu inchizi programul (uninstalerul) pana nu le dezinstalezi pe toate)
-Descarca asta gratis si fa o curatare cu el:
http://www.amltools.com/
(scan now-fix all)

| Negrea_Amalia_1995 explică (pentru horia2012):

Mi s-a instalat automat cu alt program deodata

| horia2012 a răspuns (pentru Negrea_Amalia_1995):

Corect. Asa e TuneUP. Procedeaza asa cum ti-am spus. Scapi usor de el. L-am avut si eu si nu mi-a placut.
Uite un program bun si gratis pe care il folosesc de 1 an si merge foarte bine:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din add or remove programs laughing eu am revo uninstaleer sinu mai intru decat pe acolo cand trebuie sa dezinstalez ceva, iconita nu o sa o poti sterge la un program care ruleaza

| pbsolver a răspuns:

Intai deschide task managerul si cauta procesul, da-i cu end task apoi reia procesul de dezinstalare

| vant a răspuns:

1.computer
2.deschidere panoul de control
3.programe,clic pe dezinstalati un program
4.dai clic stanga pe programul care vrei sal dezinstalezi si dai clic pe dezinstalare.

| Negrea_Amalia_1995 explică (pentru vant):

Nu vrea tice ca nu poate fi dezinstalat