| simona24 a întrebat:

Cum pot dezinstala unele programe de pe pc de care nu mai am mevoie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-Control-Panel-Add or Remove Programs selectezi programul pe care vreil sa l dezinstalezi si apesi in dreapta pe unistall.succes

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Start/Settings/Control panel/Add or Remove Programs si apare lista cu programele instalate; de aici apesi pe remove la programele pe care nu le mai vrei.

| LittleZyzy a răspuns:

Sau de la my computer-->add or remove programs, undeva in stanga.

| mioara a răspuns:

Le stergi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-control panel -add or remove programs(unistall)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start/control panel/add/remove dai click pe prog pe care vrei sa-l dezinstalezi si remove....cand e gata dai ok...