| papuciirupti a întrebat:

Un program bun pentru a dezinstala alte programe si a curata absolut toate urmele si tot ce tine de ele...
SOS?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Iobit uninstaller

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Computer->uninstall or change a program-> de acolo iti alegi din lista ce doresti sa stergi
Daca nu gasesti functia de dezinstalare, te duci in bara si apesi pe ''search''si scrii 'uninstall.'
Asta e tot. Mai e ccleaner free care te poate ajuta, il gasesti pe net, acolo de unde il poti downloada.

| papuciirupti explică (pentru Donsavas):

Detin si eu ceva cunostinte, dar daca dezinstalezi ceva simplu raman urme mai mult ca sigur, exemplu am dezinstalat autocad si cand sa il reinstalez nu mai pot deoarece cica mai are parti active in sistem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revo uninstaller.

| KillaNoFilla a răspuns:

Iobit uninstaller #3

| papuciirupti explică:

Am uitat, sa fie si free

| AndreiM77 a răspuns:

Incearca geek uninstaller, il folosesc si dupa ce iti dezinstaleaza un program iti sterge si fisierele lui ramase in sistem, e foarte bun, e mic ca dimensiune.

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Iobit uninstaller, cum a zis BroascaCuElice.