| Romania2014 a întrebat:

Cum pot face bani pe internet chiar daca sunt copil?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Copile, banii nu se fac stand si lenevind la calculator. Trebuie mai mult de atat mai ales daca esti copil du-te si munceste!

| Niiiicu a răspuns:

Salut,nu cred ca poti deoarece pentru a face bani pe internet iti trebuie un cont in banca si card ceea ce tu nu ai si nimeni nu isi lasa cardul pentru asta deoarece nu stii cat de sigur estewinking

| Emin90 a răspuns:

Ii treaba serioasa "http://sondajro.com/? "? adica daca faci 500 de euro, chiar iti dau banii sau ii doar abureala?

| Romania2014 explică (pentru Emin90):

Sincer,nu stiu eu am deja 150 de euro acolo si vreau sa termin...

| AndreiDV12345 a răspuns:

Trimite un mesaj la adresa casidavidoiu@gmail.com cu subiectull bani si iti dau eu o solutie.

| Pheonix33 a răspuns:

Aham,,stii cum sa faci bani cinstiti? Nu pe net
Mergi la unu/una si ii spui
Vrei sa-ti arat cum sa faci 20 lei in 5 secunde?
El/Ea raspunde da, iar tu ii ceri 20 lei, si ii spui, uite asa se fac

| boodyy a răspuns:

Poti sa intri aici si sa te inregistrezi
http://sondajro.com/? ref=159622