| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum pot lua legatura cu cei de la youtube, deoarece cineva a bagat video pe youtube si vreau sa fie sters, dar accea persoana nu mai stie contul pe care a fost incarcat acel video. Deci cum pot sa iau legatura cu ei, si sa le spun sa stearga acel video?

6 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Nu cred ca poti tu crezi ca aia stau sa vorbeasca cu toate milioanele de utilizatori din toata lumea.

| Prapacea a răspuns:

Dă-mi link-ul și îl scot eu

| andreeabi a răspuns (pentru Prapacea):

Cum pot lua legatura cu tine?

| Spataru_Ionika_1991 a răspuns (pentru Prapacea):

Sall poti sa ma ajuți sa sterg două videoclipuri sunt puse de doi ani de CV și nu stiu cum s-a le sterg nu stiu nici un parola nici cont te rog

| NimeniAltu777 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu, nu pot rezolva asta