| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot opri notificarile de la Chrome? Imi apar tot felul de pagini/site-uri si se deschid aiurea!

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poti dezactiva complet notificarile de la Chrome din setari -> aplicatii -> Chrome -> Notificari -> Debifezi permitere notificari. Asta ar trebui sa rezolve problema ( dezactiveaza toate notificarile de la chrome )

| ziftode a răspuns:

Daca esti pe telefon, te duci pe iconul de la chrome, apesi lung pana apare un meniu, te duci pe app info si ii debifezi notificarile, o sa se planga ca "poti sa pierzi ceva important" dar ii confirmi ca nu mai vrei

daca telefonul e prea vechi sau (eu stiu) un Android mai ciudat, atunci te duci in setari, app manager si cauti chrome

daca esti pe ios te duci direct in settings si cauti notificari

| nda a răspuns:

Https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/
Sau reinstaleaza chrome si bagi un adblock si un antivirus. Si pe viitor ai grija ce extensii adaugi la chrome, sau ce programe instalezi care sa iti ingreuneze browserul.

| Floryn9 a răspuns (pentru nda):

Mie imi trebuie pentru telefon...Am facut eu ceva dar sa vad daca mai apar.