| kkkk a întrebat:

Cum pot pune la facebook ca nimeni in afara de cei care ii am la prieteni sa nu imi vada pozele, postarile etc?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la setările contului, cele generale (unde este lăcățelul), bifezi opțiunea postărilor doar pentru prieteni, nu publice.
Succes!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Intra aici: www.facebook.com/settings?tab=timeline si bifeaza la toate casutele alea ca doar prieteni sa iti vada postarile.
Daca vrei sa iti vada doar prieteni tai postarile si nu si prietenii prietenilor atunci intra aici si bifeaza "prieteni" www.facebook.com/settings?tab=privacy

Bafta!