| Dzeko7 a întrebat:

Cum pot rezolva eroarea cu laptop-ul nu suportă grafică 3d.Eu am un notebook Asus x200ma cu windows 7 ultimate si am incercat sa-mi pun iar driverele cu vreo 20 de programe dar niciun rezultat.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca instalezi drivere cu tampenii de programe...asta e! Driverele se instaleaza de la producator! Greu cu tehnica asta...

| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa istalezi driverele de pe pagina producatorului, adica de aici : http://www.asus.com/ro/Notebooks_Ultrabooks/X200MA/HelpDesk_Download/
Si selecteaza sistemul de operare din acea lista.

| Dzeko7 explică (pentru Jipa95):

Mdaa,eu am windows 7 pe 32 de biti acolo gasesc numai pentru 64 iar daca dau la alte versiuni nu au driverul pentru placa video.

| Jipa95 a răspuns (pentru Dzeko7):

Acum si tu..cine te pune sa instalezi un sistem de operare pe 32 biti pe un laptop cu mai mult de 2gb ram?

| Adrian_Teglas_1995 a răspuns:

Incearca sa instalezi netframework http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653 mult succes