| Dzeko7 a întrebat:

Salut.Am un Laptop ASUS X200MA-KX238D cu windows 7 ultimate si cand vreau sa ma conectez la router-ul meu nu il gaseste.Butonul de wireless este activat iar router-ul nu are nicio problema de asta sunt sigur. Aveti idee ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Ai avut vreodată wireless pe acel laptop?

| floryn1993 a răspuns:

Http://www.driverscape.com/......ma/155799, si Atheros AR9485 Wireless Network Adapter, sau Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter... Succes

| Virdol_Horia_1992 a răspuns:

Poate pc-ul nu suporta modul de parola al routerului... încearcă altul

| Dzeko7 explică (pentru Virdol_Horia_1992):

Am scos parola si tot nimic.