| MonsterElectric a întrebat:

Cum pot sa aflu ce PSU am (sursa) fara sa deschid carcasa?

3 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Încearcă cu Speccy http://www.piriform.com/speccy sau scrie în căsuța run de la windows "dxdiag" fără ghilimele.

| Violente a răspuns:

Dacă computerul a fost cumpărat cu totul, cauți în cartea lui și afli acolo.

Dacă a fost făcut pe bucăți, nu ai cum să citești fără să deschizi carcasa, sunt 4 șuruburi. Bănuiesc că ți-e frică să nu rupi garanția, oricum nu are niciun rol garanția in cazul pc-urilor cumpărate cu totul.

| panther2007 a răspuns:

Nu poti sa afli se sursa ai fara sa deschizi carcasa, asta doar daca nu ai anumite detalii scrise pe sursa unde este amplaxat ventilatorul si unde se baga cablul de alimentare