| Milea_Malin_1971 a întrebat:

Cu aflu ce sursa am fara sa deschid unitatea?

10 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu poti.

| figaro a răspuns:

Pregramul Everest ar putea sa iti fie de folos.

| K0sti a răspuns:

Nu poti, din nefericire!

| andrei1237 a răspuns:

Eu zic sa deschizi cu Everest.

| Milea_Malin_1971 explică (pentru andrei1237):

Si unde scrie la evrest?

| spaghetty a răspuns:

Incearca cu everest. Daca nu ce e asa greu sa desfaci 2 suruburi sau poate nici nu ai suruburi. Oricum scrie pe sursa de cat este

| mcdeliric1 a răspuns:

Uita-te in spate la unitate poate scrie pe ea, daca nu cum zice MrRapyBoy, nu e asa greu sa desfaci 2 suruburi happy.

| Milea_Malin_1971 explică (pentru mcdeliric1):

Are 230 v ma uit mai incolo cat W, dar 230 v e bine?

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Milea_Malin_1971):

Toate sursele sunt de 230 V, asta e alimentarea la priza. Tu uita-te cati W are daca asta te intereseaza.

| foxAKA47 a răspuns:

Ia-ti programul Aida32 iti spune tot despre calculatoru tau!winking funda?