| marius22x a întrebat:

Cum pot sa am bluetooth pe windows 8.1? Nu merge.(pe laptop)

2 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Salut Marius,

First of all, ești sigur că laptopul tău are bluetooth?
Fă un update la drivere, fă un update check din widnows 8.1 și uită-te și la cele opționale vezi să ai instalat tot,
Dacă tot nu merge intră pe site-ul oficial al laptop-ului si descarcă driverul.
Dacă tot nu merge verifică ca nu cumva să fie dezactivat din tastatura, ge FN+F5. sau mai știu eu ce combinație dubioasă.

Seară faină.

| itextrat a răspuns:

Deci daca ai bluetooth pe laptop, inseamna ca ori nu ai pus driverele pentru el ori nu l-ai activat. Vezi sa nu fie activata setarea de "airplane mode".
Daca nu ai deloc un cip bluetooth trebuie sa iti cumperi un adaptor.
http://www.7tutoriale.ro/......calculator