| covrigeisarati a întrebat:

Cum pot sa bag pe cineva la lista de ignore? (pe messenger) Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In meniu, dai la preferinte la persoane ignorate si introduci mailul.

| Fridăm a răspuns:

O altă metodă ar fi să dai click dreapta pe id'ul persoanei respective, apoi să apeşi pe 'Delete'. Dacă îţi mai scrie ceva după ce tu îi dai delete, îţi va apărea în ''căsuţa'' aceea unde vorbiţi, opţiunea 'Ignore'. Dai pe ea, şi gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in meniu. La preferinte, ai si Persoane ignorate. Scrii acolo adresa lor de mail.