| Mattia_Mantovani_1991 a întrebat:

Cum pot sa configurez routerul tenda AC6 AC1200 smart dual-band wifi router? Ca la prima conectare in priza si trebuie configurat fiind routerul meu de baza deoarece roturerul nu functioneaza.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti reformula intrebarea?

| Mattia_Mantovani_1991 explică (pentru darrio2007):

Pe scurt ce vreau sa zic este cum pot configura router-ul tenda AC6 AC1200 smart dual-band wifi router deoarece cand il conectez routerul nu apare pe telefon si nu merge nici pe pc ce trebuie sa fac?

| Zaygon a răspuns:

Configurarea initiala o faci pe fir. Cheama pe cineva care se pricepe daca nu iti iese ca sunt destui care ofera servicii de genu contra cost.