| downdl a întrebat:

Cum pot sa descarc un clip de pe un site care nu are link direct catre el? am incecat cu real player si cu alte programe asemanatoare dar bineinteles ca nu merge caci link-ul nu e direct care acel clip

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Fa rost de Mozzila Firefox (browser precum Internet Explorer, Google Chrome, Opera, etc.) ai o optiune interesanta la Mozilla.

Uite te poate ajuta asta: http://www.videotutorial.ro/? p=373

(e in romana, ai un videoclip mai jos in care iti arata cum faci rost de Mozzila si de un program ce iti gaseste link pentru orice video.

Bafta!

| downdl explică (pentru Magnifico):

Multumesc pentru sugestie dar nu merge imi descarca un fisier de 400 kb care bineinteles nu poate fi deschis