| sweetale12 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez o optiune cu minute in retea, nationale + mesaje?

6 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

La *147# si ramura 7 contul meu

| unicka a răspuns:

Daca esti pe vodafone la *147# ramura 7 contul meu apoi 1 optiuni active

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Daca nu te descurci singura, mergi la un centru de retea. In mod sigur optiunea ta are si un termen limita. Dezactivarea se face cu o zi inainte de a expira. Eu am mers direct la ei si s-a rezolvat fara probleme. Bafta!

| vladvlad23 a răspuns:

Du-te la un centru de retea pe care esti.

| DeeDee28 a răspuns:

Formezi *100# la ramura "optiuni', cauti optiunea pe care o vrei si dai "activare'. pentru dezactivare faci la fel doar ca dai "dezactivare" in loc de "activare". Succeswinking

| DeeDee28 a răspuns:

Scuze... Deci *100# si ramura "oferte"...cauti optiunea pe care ai activat-o si dai 'dezactivare'