| Anonim0204 a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe internet sigur si "gratis?
indiferent de varsta?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cu intrebari d-astea risti sa pierzi si ce ai...

| Nicolescu_Mircea_1998 a răspuns:

Siteuri-le de tip TPU sunt cam singurele, dar faci foarte putin cu ele. Daca vrei sa incerci recomand Neobux... trebuie sa ai 13 sau 14 ani ( nu mai stiu sigur).

| udrescuf a răspuns:

Prin binatex. Investesti bani si scoti mai multi bani simplu si usor link: https://binatex.com/ro Mult noroc.

| Iunix a răspuns:

Https://www.youtube.com/ - Chiar se câștigă bani, nu e țeapă, e deținut de google. Bani din reclame. Poți să-i retragi după ce faci minim 70 $.

| RAY a răspuns:

E prea mare concurenta si prea multe tepe,anunturi fake, nici eu nu stiu,poate daca ai face video pe Youtube, editare video, foto, asa sa dai clik sunt aiureli, inainte nu era asa mare concurenta, inainte faceai banii si cu mobilul

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Adsense

| Anonim0204 explică:

Multumesc tuturor!