| MaTrIx8378 a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi apara pe Facebook optiunea de " Abonat ", adica sa poata abona alte persoane la contul meu? Nu ma refer la " pagina ", ci la contul meu. Explicati-mi cum sa fac, va rog.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Intrii pe facebook şi lângă "Home" ai o piramidă. Dai click pe ea şi mergi pe "Account settings". Pe pagina care se deschide, dai click pe "Subscribers" şi bifezi căsuţa care îţi apare.

| MaTrIx8378 explică (pentru AdiSR):

Man, nu imi apare nimic de " Subscribers " ia id-ul meu, matrix_cs15, si vorbim acolo.

| AdiSR a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Man, dacă nu ai 18 ani, opţinea nu-ţi apare.

| MaTrIx8378 explică (pentru AdiSR):

M-am documentat mai mult pe ' google '=). Am editat anul nasterii. si acum merge. mersi happy

| Catalina_Miruna_1999 a răspuns (pentru AdiSR):

Mie nu imi apare subscribers

| AdiSR a răspuns (pentru Catalina_Miruna_1999):

Ce vârstă ai pe facebook?

| Biby15 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nici mie! sa imi explice cineva! am pus ca am si 19 ani! tongue

13 răspunsuri:
| Antonialala95 a răspuns:

Buna, eu vreau sa am din nou varsta de 16 ani pe facebook, si nu ma mai lasa sa o setez, a ramas la 18. Ma ajutati, va rog?

| MaTrIx8378 explică (pentru Antonialala95):

Chiar nu stiu, eventual o sa te lase dupa o perioada ( cateva luni ) sa poti edita.

| Manalau_Claudiu_1998 a răspuns:

Eu tot nu inteleg unde e piramida aia?

| MaTrIx8378 explică (pentru Manalau_Claudiu_1998):

Piramida, adica aia unde dai tu pe ' cerculetul ' ala din colt dreapta de sus, ai vazut ca unde dai sa te deconectezi. acolo dai

| Alexandru_Manea_1993 a răspuns:

Unde dracu scrie Subscribers?

| laur_5042 a răspuns:

Cine vrea sa ma ajute si pe mine id laur_ady94 va rog eu frumos ca nici eu nu pot

| MaTrIx8378 explică (pentru laur_5042):

Editeaza varsta de la fb, pune ca ai peste 18 ani, adica schimbi anul nasterii, pui de exemplu ca esti nascut in 1993/1994, si dupa faci cum a zis si el Intrii pe facebook şi lângă "Home" ai o piramidă. Dai click pe ea şi mergi pe "Account settings". Pe pagina care se deschide, dai click pe "Subscribers" şi bifezi căsuţa care îţi apare.