| R100 a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai primesc mesaje de la cineva care nu ii am la prieteni ( pe facebook )? De undeva din setari.dar nu mai gasesc unde

4 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Da pe setari -> Cine ma poate contacta? ->Filtrare stricta.
Daca nu e bine, intra acolo din nou si selecteaza Filtrare simpla.

| Lexi888 a răspuns:

Sal.Te duci pe profilul lui/ei si ii dI Block.(I-l blochezi)Pa Ai un buTon in dreapta

| Ramoneluu a răspuns:

Daca nu il ai la persoane block intra pe profilul persoanei si apasa acolo unde scrie trimite un mesaj

| zubby05 a răspuns:

Setari->confidentialitate->cine ma poate contacta->mesajele caror expeditori doresc sa intre in inboxul meu? si alegi tu de acolo