| OneShootFicit0N a întrebat:

Cum pot sa fac transfer de fisiere >pc-- telefon fara niciun fel de adaptor, usb etc.
Doar prin programe fara niciun fel de stick sau adaptor.
Stiti?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ce vrei tu, nu se poate. Chiar si prin bluetooth, tot ai nevoie de acel adaptor care sa iti creeze "calea" pentru transmiterea fisierelor de la calculator la telefon. Ce vrei tu e ca si cind ai vrea sa vorbesti la telefon fara a avea telefonul. Pentru orice operatie ai nevoie de un anumit dispozitiv.

| Homye18 a răspuns:

Salut ce vrei tu se poate realiza prin Bluetooth. Eu unul asa imi transfer fisierele dupa laptop pe mobil. Conexiunea o realizeaza automat driver-ul de Bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin bluetooth se poate insa trebuie sa ai si la pc si la telefon ca sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi202 da asa e ii trebuie un fel de adaptor bluetooth cam 50 de lei cred ca e unul ala se conecteaza la pc prin usb. Daca are unitatea lui bluetooth nu-i mai trebuie nici un adaptor

| ItDoesntMatter01 a răspuns:

Daca ai leptot ai un fel de aplicatie blutooth prin care poti trm