| WoKy a întrebat:

Acum cateva zile, am incercat sa ma conectez pe Y! M, insa nu mi se conecta..Imi dadea chestia aia cu troubleshooting bla bla bla..Am reinstalat windows-ul, am zis ca poate e o problema de la el, insa la fel imi zice.
Am incercat sa intru pe e-mail, dar nestiindu-mi raspunsurile la intrebarile secrete, mi-am blocat contul!
Intrebarea este, pot cumva sa-mi recuperez contul, fara sa apelez la cei de la Yahoo, sau cum sa aflu intrebarile secrete si raspunsurile pentru a le modifica?
Funda+vot!
Fara off topic!

2 răspunsuri:
| 4343gddhkied a răspuns:

Ai incercat sa iti schimbi pass?

| mcdeliric1 a răspuns:

Din pacate nu poti. Eventual daca aveai un e-mail alternativ pe care sa iti trimita alta parola. Dar daca nu ai nu ai ce sa mai faci.