| Tinta_Claudia_1994 a întrebat:

Cum pot sa imi pun un nume in paranteza pe facebook ca nu stiu
?

4 răspunsuri:
| Caramella645 a răspuns:

Păi cred că te referi la poreclă.Păi e simplu.Intri la setări->nume complet

Acolo o să îţi apară prenume si nume de familie.Mă rog mai jos apare "nume alternativ" si acolo pui ce nume vrei sau poreclă.Sub "nume alternativ" este o căsuţă care trebuie să o bifezi. Sper că ţi-am fost de ajutor.

| Tinta_Claudia_1994 explică (pentru Caramella645):

Imi arata doar Prenume, Al Doilea prenume si Nume de familie

| Tinta_Claudia_1994 explică (pentru Caramella645):

Mersi ca m-am prins