| dalv94 a întrebat:

Cum pot sa instalez driverul la alta placa de sunet decit cea a calculatorului la windows 7. (placa de sunet a calculatorului nu lucreaza) Placa noua ESS1978

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că ai pus placa de sunet unde trebuie atunci caută driverul în automatic updates. Dacă nu e în important p[recis este în optional.Tot o dată recomand instalarea ultimului frimeware de reivere Windows 7 ce este disponibil în automatic updates/optionals updates.noul frimeware va recunoaște orice componntă hardware nouă cuplată la PC.Practicile de la Xp sunt istorie la fel cum e și Xp-ul.Succes

| DeyCj a răspuns:

Nu,Nu poți(asta ca și completare la ce am scris). Succes

| K0sti a răspuns:

Iei driverele de la producatorul placii...simplu!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Potri instala driver booster, il lasi sa scaneze si instalezi doar driveru de sunet pentru win7, exact ce iti trebuie. Dureaza 5 min! Bafta

| CosminComan75 a răspuns:

Intra pe http://www.pcidatabase.com/ si pune seria placii in casuta de cautare si vezi ca iti da link!