| MonAmies a întrebat:

Dupa ce am reinstalat windows xp cum instalez placa de sunet si de retea?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vezi ce placa de baza ai si cauti driver pe net, audio si retea pentru placa de baza si windows xp.

| MunteanuIoan a răspuns:

Placa de retea cu programul 3DP Net
Placa de sunet cu programul 3DP Chip
Sunt programe gratis si foarte bune.

| sNare a răspuns:

In trecut cand instalam xp-ul nu mi s-a intamplat sa imi ceara ceva in legatura cu placa de retea care are legatura cu conexiunea la internet insa pentru sunet trebuie descarcat un driver specific. Poti scrie pe google driver audio, il descarci si il instalezi...dar daca ai probleme cu placa de retea nu vei putea accesa internetul. Poti lasa un comment mai jos cu problema detaliata. poate problema nu este generata de placa de retea.

| MonAmies explică (pentru sNare):

Am laptop, am instalat windows si nu imi apare jos langa ceas nimic despre internet si am cautat tutoriale pe net dar nu am gasit nimic asemanator cu al meu