| CuloriHD a întrebat:

Cum pot sa joc tekkit fara sa am cont si daca se poate sa imi dati un launcher de unde sa il descarc dau funda+vot celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| PkMc a răspuns:

Daca este vorba de modul tekkit de la minecraft poti intra aici : http://www.mediafire.com/? 93okz14umkyky1s
Este pentru cea mai noua versiune de tekkit si alte moduri mult noroc nu ai nevoie de cont premium

| ionutpetru22 a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/Ub0gWlO7/Tekkit_Installer.html. Dai download, astepti si iti v-a aparea pe ecran iconita de la minecraft.Can o sa-l deschizi o sa-ti apara mojang si jos tekkit. NU ITI TREBUIE CONT.