| gaby_4418 a întrebat:

Cum pot sa-mi aflu parola de la administrator?

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Pai de ce vrei sa o afli cand ai putea sa o schimbi cu una care stii asta numai in cazul in care ai un cont cu user de administrator.
Click dreapta pe My computer - Manage - Local users and Groups- User - click dreapta pe administrator si change password.
Ps: administrator nu are parola doar daca o seteaza careva.
Daca nu merge varianta asta foloseste si tu oph crack -- cauta pe google si ai sa iti dai seama ce vreau sa spun

assiris
| assiris a răspuns:

Simplu. Te duci la administrator si il intrebi. Dupa cum ai pus intrebarea (...parola d la... "adica de la el")asa inteleg ca trebuie facut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De a cord cu tine jabiilord pentru ca alta metoda nu este mai simpla si putin rapida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa imi aflu parola ca am uitato happyhappyhappyhappyhappy?