| Max_David_1994 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac alt blog in-afara de blogspot.ro si blogratuit.ro?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Clar recomand wordpress. Am doua acolo.

| Max_David_1994 explică (pentru Zaygon):

Ok. Si este vreo diferenta intre wordpress.org si wordpress.com?

| Zaygon a răspuns (pentru Max_David_1994):

Da este.
.org este folosit de cei care au domeniu si hosting cumparat si ofera un acces total la baza de date.

.com e pentru cei care vor un blog free si o interfata usor de customizat.

Eu iti recomand pe.com ca e cel mai simplu si nu trebuie sa ai habar de instalat baze de date si chestii de genu.

| Max_David_1994 explică (pentru Zaygon):

Ok. Ai Funda. =)

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Wordpress!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca peperonity.com. blog-uri mobile usor de utilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu e cu www.ucoz.ro - personal sunt foarte multumita de el. Multe materiale ajutatoare (in caz ca ai nevoie) gasesti si pe forum.ucoz.ro.