| Flavyy a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poza la avatar?

8 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

A?

| Uw33Ty a răspuns:

Pai dai click. la messenger unde este o imagine si iti apare acolo display image dai acolo, si iti apare niste imagini ...langa ele apare browse dai click si cauti posa, dupa dai click -ok -ok si gata laughing succes

| CeCeSalvatore a răspuns:

Te duci la editare profil, si jos de tot dai pe browse si iti pui poza dorita din calculator sau laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi pe TPU, vezi la profilul tau sus in stanga la "editare profil" si urmezi instructiunile, e foarte simplu sa-ti pui poza la avatar.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

La mess se face asa: Messneger=> My display image=>share my picture si alegi o imagine de acolo sau dai browsesi laegi o imagine din calculator.
Sper ca te-am ajutat.

| IonILicious a răspuns:

Pai dai click pe o persoana din lista ta, dai click pe locul unde ar trebui sa fie poza ta, dai la share my pictures si select, iar apoi cauti la tine in calculator ce poza vrei si atata tot... daca vrei sa iti apara pozele mari dai la browse si undeva sus scrie Thumbnails si gata happy

| Flavyy explică:

1.Sa fii logata in contul tau.

2.Accesezi clic''Editare profil.

3.In josul pagini selectezi''Selecteaza imagine profil''apesi ''Browse''si alegi poza/imaginea din calc. tau care o doresti sa o pui la profil''clic Open''

4.Salveaza profilul, Asta ar trebui tot ce ai de facut, succes.