| Iuulia1 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele pe facebook? Am incercat de atatea ori dar nu merge sa-l schimb decat in numele ce le-am folosit deja. Va rog sa ma ajutati, dau funda!

5 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

Dai la :
1. dupa acasa in coltul de sus(stanga) apare o sageata
2. click acolo
3. setarile contului
4.dai la nume
5. il schimbi
6. sper ca te.am ajutat

| XxxXqSimonaElenazX3269XxxX a răspuns (pentru valeeExpress):

Inteligentule știe cum da nu merge. Nu știi să citești sau ce?

| valeeExpress a răspuns (pentru XxxXqSimonaElenazX3269XxxX):

Inteligento, daca nu vezi bine eu am raspuns pe 14 ianuarie 2012 si ea a spus pe 16 ianuarie. Asa ca nu mai comenta.

| deea221 a răspuns:

Dai la setarile contului la
- la nume,
si la: prenume si nume iti pui numele care il vrei, mai adaugi o data parola si dai salveaza

| Iuulia1 explică:

Stiu cum sa dau sa-l schimb, dar nu merge.