| 13 a întrebat:

Cum pot sa pun un text care este scris normal pe o line dreapta sa fie scris in forma de semicerc. Am nevoie sa printez pentru un sablon si nu reusesc nicicum. Stiti ceva programe cu care as putea sa imi fac textul sa apra ca pe un semicerc si nu linie dreapta? Am si poza cu textul deci si un Photo editor e bun atata timp cat pot selecta si curba tezul in forma de care am nevoie.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

In Microsoft word>>insert>>WordArt

| 13 explică (pentru valentingb):

Da da e problema ca nu am word-u si nu e nici ti text fisierul. E un print screen a unei expresii cu un font goth si ala as vrea sa-l fac asa.

| 13 explică (pentru valentingb):

Am rezolvat treaba cu un program de asta de photoshop.Multumesc oricum.