| TheHGlife a întrebat:

Cum pot sa schimb doua butoane la tastatura... adica cand apas pe y sa scrie z si cand apas pe z sa se scrie y, stie cineva? Va rog, e o urgenta, pe unde trebuie sa umblu in Control Panel? Cine stie dau funda, plss.

Răspuns Câştigător
| tbrgbrl a răspuns:

Schimbi limba din Engleza in Romana din Control Panel:

Start -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Languages (al doilea tab) -> Details -> ADD -> Romanian

Apoi ar trebui sa iti apara Language Bar in bara (langa system tray).
Poti sa schimbi limba din Engleza in Romana si invers apasand Alt+Shift

Bafta!

| WinterGuitar a răspuns (pentru tbrgbrl):

Salut! Ajuta-ma si pe mine, am laptop si windows 7. Nu imi merge butonul ESC si am nevoie de el la anumite jocuri... Cum pot sa il repar sau ce sa fac? Se poate face schimb adica apas pe alt buton ca si cum as apasa pe esc? ajutati-ma va rog!

7 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| TheHGlife explică:

Tbrgbrl mersi merge :X ai o fundabig grin

| Helpmeeveryday a răspuns:

Doar trebuie sa schimbi butoanele intre ele.

Adica eu ast as face

Baftawinking!

| ruiseg a răspuns:

Desfaci butoanele din tastatura, si le inversezi locul.
Doar sa ai grija cum le scoti. La mine a mers, desi am facut-o fara intentiehee hee.
Spor la. schimbat
!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa Alt Shift

| riseris a răspuns:

Schimba limba de tastare din romana in US(United States)