| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,am o problema cu tastatura, când apăs pe butoane nu scrie, trebuie sa apăs de mai multe ori. Daca pun alta tastatura merge.Am încercat sa-l pun la alt calculator și la fel.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba-ti tastatura, este defecta!
Poti gasi tastaturi mecanice bune, de firma, la pret de 10-20 lei (de mana a 2-a).

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred ca trebuie să o inlocuiești. Poate ca e defectă.
Încearcă să o scuturi putin, dar usor (nu cu forță!), cu grijă, poate că ai mâncat deasupra ei si s-au adunat sub taste, resturi alimentare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tastatura defecta?

| GhitaAndrei2000 explică (pentru anonim_4396):

Rgb ul merge și unele taste, iar altele trebuie sa apăs tare sau de mai multe ori