| SniP3r a întrebat:

Cum pot sa schimb statusul cuiva?

15 răspunsuri:
| Benyb a răspuns (pentru RyugaHideki):

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php click acolo si sa nu pui de 2 ori la rand acelasi id.

| SniP3r explică (pentru Benyb):

Nu merge, imi zice done si nu se intampla nimic. M-am uitat la acea persoana si nu s-a schimbat.

Alte răspunsuri
| LittttleMonster a răspuns:

Umbla chestiile astea pe net si iti spun ca nu e frumos ce vrei sa faci si oricum mai toti stiu chestia cu messenger->ignore list si bifatul la prima chestie de aia. Asa ca nu-ti mergewinking :-P

Alte răspunsuri
| Amoniac a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/
Dar nu abuza de acest site.

| SniP3r explică (pentru Amoniac):

Am dat, am scris id si statusul si mi-a zis done si m-am uitat la acea persoana si nu s-a intamplat nimic.

| Amoniac a răspuns (pentru SniP3r):

Poi trebuie si bagat si acel cod de mai jos sub spatiul unde scrii statusul.

| SniP3r explică (pentru Amoniac):

L-am bagat si pe ala

| Mary24 a răspuns (pentru SniP3r):

Daca persoana nu are messenger 11 n-are rost sa mai incerci ca nu merge. Sau a mers si el a dat ignore la persoanele care nu sunt in listahappy
Totusi, e bine sa nu faci asta, vei primi ignore de la multi. In plus, bugul se va remedia si nu va mai fi posibil acest lucru.

Alte răspunsuri