| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trimit muzica din pc in telefon fara cablu de date? pls funda

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Doar cu un adaptor bluetooth (25-35 ron) sau IrDA (infrarosu) conectat pe o mufa USB, asta in functie de ce accepta telefonul pe care il ai.Un adaptor de asta gasesti la un magazin de telefoane sau unul de componente PC.

6 răspunsuri:
| KungFuBoy a răspuns:

Poti trimite cu un bluetooth!winkinge foarte usor de folosit si este ieftin

| FurtunaDiesel a răspuns:

Prin Bluetooth!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin bluetooth costa cam 30 lei un dispozitiv bluetooth sau prin cardul de memorie al telefonului insa trebuie sa ai adaptor pentru card costa in jur de 20 lei.

| B3happy a răspuns:

Prin bluetooth. sau cel putin asa fac eu de obicei

| Krpsuu a răspuns:

Buna. happy
Iti poti cumpara de la un magazin specializat un bluetooth pentru a iti trimite diferite melodii, imagini etc. in telefon.Doar il introduci la spatele unitatii si il instalezi.Iar dupa aceea iti activezi si bluetooth-ul de la telefon si faci schimbul.
Sper ca te-am ajutat happy