| Lol10 a întrebat:

Cum pot sa vad cate zile am stat la calculator in total de cand il am? Multumesc.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fix asta nu, insa daca l-ai luat de nou poti vedea cate ore de functionare are hardul. E un parametru SMART care se cheama Power On Hours sau ceva de genul.

| Lol10 explică (pentru KodrutZ):

Am aflat multumesc oricum.

| KodrutZ a răspuns (pentru Lol10):

Cum ai aflat, sa ne lamurim si noi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti afla exact...dar oricum cu aproximatie poti sa te uiti pe contractual de cumparare si sa vezi pe ce data a fost facut

| Lol10 explică (pentru anonim_4396):

Poti afla..am vazut o poza pe facebook dar nu imi dau seama cum.