| fzcsm a întrebat:

Cum pot sa vad ce am vorbit astazi pe messenger cu un om la care i-am dat ignore? Va rog frumos ajutati-ma sa ajung in arhiva ca nu stiu unde este!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger>Preferences>Archive>View Archive (daca nu cumva e selectata optiunea sa iti stearga arhiva cand te deloghezi de pe YM, conversatia avand loc totusi azi, s-ar putea sa nu fie prea tarziu).

16 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ctrl+shift+p (preferences) mergi pe "archive">view archive... si cauti acolo.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai te duci in lista ta de mess si sus de tot scrie " Messenger, Contacts, Actions, Help". Apesi pe Contacts si dupa te uiti unde scrie " Message Archive " si apesi acolo si o sa arate in stanga id-urile cu care ai vorbit, si ii gasesti id-ul si apesi pe el...asta doar daca ai selectat tu sa ai arhiva salvata, ca altfel nu poti vedeahappy Succes!big grin

| NimeniAlta a răspuns:

Sus la mess dai contacts> message archive>si in stanga iti apar idurile cu care ai vorbithappy... daca messul tau nu e setat ca sa iti salveze convorbirile...n-o sa mai poti vedea arhivahappy

| ciumpi a răspuns:

"ellene" daca tot te crezi atat de inteligenta raspunde-i baiatului la intrebare!happy

| rudragos a răspuns:

Messenger-preferences-archive-view archive. Dar daca nu ai avut activat :yes. save all of my messages...nu o sa-lmai gasesti.

| ellene a răspuns:

Vad ca ti-au raspuns ceilalti, eu o sa iti scriu altceva : "caruia" nu "la care"winking

| ellene a răspuns:

Ma ciumpi tu esti pe site de mai putin de 1 luna...au mai fost discutii pe aici despre greselile de ortografie si unii au fost de acord ca putem corecta anumite greseli...nu ca as fi eu prea inteligenta. Daca taceai, filosof ramaneai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program Files-Yahoo-Messenger-Profiles-Archives happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lai sters nu mai ai ce vace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu dai pe mesenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

confusedOamnei buni! cine a zIs ca nu mai poti vede ce ai vb cu cineva daca l-ai sters.eu am un program care pot sa vad toata archiva pe 2009, chiar si la cei cu ignore sau ce am eliminat... efectiv totul, contactati-ma!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy_k99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa vad ce avorbit astazi pe messenger cuo omla care i-am dat ignore, va rog frumos ajutati-ma sa ajung in arhiva ca nu stiu unde este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, dai sus la messenger dai preferences, ignore list, bagi id respectiv dai remove. Apoi bagi idul respectiv ca la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum il setezi sa imi vada convorbirea?:-

| Helene a răspuns:

Ti apasat pe Ctrl+Shift+P toate odata si iti apare o casuta:alegi :Archive