| Titezu a întrebat:

Cum pot sa vad cine îmi vizitează pagina mea de Facebook, dar nu dintre prieteni?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Teoretic ai putea. Dar oficial ei nu lasa. Erau programe care hackuiau siteul. Ca si orice site respectabil o data pe saptamana face un scan pentru buguri. Asadar orice program de hack faci azi in o saptamana nu va mai merge. Daca te mai si prinde cu hack ai pus-o. Asadar nu poti oficial sa vezi cine a vizitat (safety procedure). La fel cum nu vezi nici ip cu cine vorbesti in chat (safety procedure).

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Normal nu ai cum.
A circulat o "oferta" de aplicatie care s-a declarat acestui scop, dar s-a devenit un virus periculos, care a furat identitatile si datele personale ale utilizatorilor creduli.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facebook nu ofera nicio posibilitate sa afli aceasta informatie