| Antonia1234 a întrebat:

Cum pot sa vad convorbirile celorlalti pe facebook? Ca am, vazut ca se poate.

2 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

Mesaje private? Cuvantul "PRIVAT" iti spune ceva? Poti vedea mesajele PRIVATE ale respectivului DOAR intrand pe profilul lui, adica logandu-te pe profilul lui!

| BogdySS a răspuns:

Nu se poate, te rog sa nu mai spui astfel de aiureli. Facebook e o retea de socializare serioasa. Singurul mod in care poti vedea ce vorbesc 2 oameni este intr-un grup, unde exista chat comun.