| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vad statutul bateriei in procente la un Samsung galaxy mini (S5570)?

3 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Eu am un Lg dar cred ca meniul e la fel, merita sa incerci!
Meniu -> Setari -> Economisire Energie, si cauti acolo, trebuie sa scrie: Procentul de acumulare.
Sper sa reusesti! big grin
Succes!

| AddyTakaBlack a răspuns:

Daca vrei iti zic un program bun care iti ajuta bateria pe mine ma ajuta sa il tin o saptamana se numeste Go power master si o sa iti arate acolo langa baterie cat ai la % sau daca nu vrei sa descarci intra la setrari si dupa baterie si o sa vezi

| Koko4826 a răspuns:

Buna!
Vezi setari, despre telefon. Pa-pa