| Sita_Nicoleta_1995 a întrebat:

Cum pot sa vad toate pozele din calculator fara sa caut in toate folderele di calculator?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Windows Explorer click pe -> Computer si in bara de cautare din stanga sus scrie jpg si apoi png, gif, jpeg. O sa-ti apara pe rand toate pozele din calculator.

Apoi mai ai o varianta cu Picasa care dispunde de un manager foto in program. Dupa instalare, programul scaneaza computerul si toate fotografiile le vei gasi in program asezate pe foldere.
http://picasa.google.ro/intl/ro/

Ciao!

| K0sti a răspuns:

Simplu, in primul rand ca pozele se tin toate intr-un folder, pe partitia D, nu imprastiate prin calculator! Atunci o sa poti sa le vezi usor!

| kar1GaNNN a răspuns:

Jos in Start Menu cauti Pictures, music and video si cauti Pictures si Photos.

| valeriu1900 a răspuns:

Start->Search->Pictures,music or videhiroselectezi Pictures and photos si click search.