| bianca123456 a întrebat:

Cum pot salva gif-uri de pe net? am incercat cu click dreapta- - - > save picture as dar nu merge...imi salveaza o "secventa" ca sa spun asa din acel gif...multumesc pentru ajutor! :*

5 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Pai da, Giful de 1x1 e pus sa nu poti sa downloadezi respectiva poza, dar dai "block images" si vei putea downloada imaginea dorita.

Bafta!

| Lol_1641 a răspuns:

Cred ca depinde si de browser, incearca sa ti click pe imagine apoi trege-o pe desktop ar trebuis a mearga! *daca folosesti Internet Explorer schimbal si instaleaza-ti Google Chrome* {Fundita?}

| allleeeee a răspuns:

Depinde ce site era...
Eu am vazut ca apare un butonel unde scrie ''Download''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil ca ti-a salvat-o bine, doar ca tu o vezi ca o simpla "secventa" pentru ca nu te uiti cu un progam care stie GIF-uri. Incearca sa incarci imaginea direct in browser sau cu un program gen IrfanView

| DegenerationX a răspuns:

Ai salvat bine gif-ul. Dar trebuie deschis cu internet explorer nu cu windows photo viewer.