| thelovelyangel a întrebat:

Cum pot salva mesajele de pe un samsung galaxy mini pe sim?
Daca nu stiti cum se face atunci de ce imi apare,, Momentan sms ul dvs nu poate fi expediat. Cand serviciul este disponoibil se va trimite msg ul``. De retinut! msg ul este multimedia
va roggggggg funda

2 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Trebuie sa ai setarile SMS Multimedia pentru telefonul tau!
Acestea le poti primi gratuit prin mesaj accesand :

http://www.orange.ro/setari-telefoane/

Aici iti introduci numarul de telefon, selectezi modelul si apoi dai acolo la
Setari Mesaje Multimedia.
Succes!

| thelovelyangel explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Mi-am dat nr de tel(Vodafone), a functionat chiar daca eram in alta retea, dar dupa ce am scris modelul telului am dat next sau cautare si nu mi-a mai aparut nimic? nu sti alt site sau pe la Vodafone cv?