| Äđĺĺ a întrebat:

Cum pot scapa cat mai repede de ecranul Windows Error Recovery? stiu ca apare de la scosu-l din priza etc. inchidere brusca. Cum pot sa scap de el? exista un program sau ceva registri? big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Baga CD-ul de pe care ai instalat windows-ul si da-i un repair!

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca recurgi la solutia sugerata de Andrei98 anunta-ma cand o faci si unde stai, poate-l prind si oi gasi eu un windows sa-l rezolv. Ce marca e, e bun de ceva, se merita efortul?

| AndreiP98 a răspuns:

Arunca calculatoru pe geam