| SergioSpeed a întrebat:

Cum pot scapa de "Likely Spam" pe youtube adica mior dat multi report deoarece lasat comments asa mai des si am fost marcat de catre bot "marcat ca spam" si as dori sa aflu cat ar tine aceasta interdicite ca stiu ca mai sunt care au patit si nu e permanenta adica nu ar fi un motiv intemeiat sa ai "marcat ca spam" permanent.

De exemplu cand las un mesaj doar eu pot vedea acel mesaj, daca ma deloghez sa verific daca apare, acel comentariu nu apare si ma baga la comentarii spam si nu stiu de ce.

As dori sa aflu cat ar tine interdictia.

1 răspuns:
| bodeaandrei a răspuns:

Cam o saptamana... Deci nu te mai vedem la Pink in comm-uri? sad