| Frunziix3 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva?:
Cand incerc sa pun un comentariu pe FaceBook, imi apare asta: Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
CUm pot sa fac sa nu mai apara? (Da, stiu traducerea)
Si eu am pus comentarii de genul : She is so sweet happy si tot asa imi aparea sad
Dau funda cui imi spune cum sa rezolv asta!

Răspuns Câştigător
| Theuta a răspuns:

Nu ai cum sa rezolvi pana nu te deblocheaza ei. Mai multe peroane ti-au dat la commenturi "Report as spam" asa ca facebookul te-a blocat automat.

| Frunziix3 explică (pentru Theuta):

Da, asa ma gandeam si eu...dar nu eram sigura. Da, m-a blocat cineva (pentru nimic... straight face).
Mersi :*

1 răspuns: