| Anaa939839393 a întrebat:

Cum pot schimba numele de Instagram, chiar daca trebuie sa astept 14 zile! Mi-a fost spart contul si cineva a schimbat numele! Si imi zice ca peste 14 zile!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Introduce "numele" nou, dupa care da click pe "Am uitat parola" si urmareste pasii de acolo.
Vei primi un cod de deblocare pe telefon sau in e-mail-ul dat la setarile contului, dupa care introduc repede acel cod (valabilitatea dureaza doar cateva minute! ).

| Sofer a răspuns:

Schimbi parola apoi după 14 zile schimbi numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

| ValentinGabi a răspuns:

Din setări, dar dacă încă e persoana pe cont mai bine schimbă parola si dă-o afară