| e3lena55xlaudia9 a întrebat:

Am nevoie urgenta se ajutor! Contul meu de Instagram a fost spart de un turc care mi-a schimbat emailul si parola si numele de utilizator si numarul de telefon cu care era conectat contul. Am afalt doar numele de utilizator, si a scris la bio ca vrea sa imi vanda contul pentru 35 de euro. Este vreo modalitate prin care imi pot recapata contul? Va rog ajutor.
Puteti sa imi scrieti pe whatsapp la numarul 0735842244 daca sunteti siguri ca ma puteti ajuta..va astept sad

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Iar turcii? scapasem de ei in 1877...

| LoveSleep a răspuns:

Ai visat urât, nimeni nu vrea contul de Instagram al unei fetițe de 12 ani.

| e3lena55xlaudia9 explică (pentru LoveSleep):

Esti proasta? Am 19 ani si stiu ce vorbesc. Daca nu ai de gand sa ajuti nu mai raspunde ca o panarama

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Erai in trecere prin bazarul Laleli?winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera-i tu 36 euro si cumpara-l!happy