| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot seta facebook-ul sa nu mai porneasca singure filmuletele din news feed? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intri la setari, iar in stanga ai ultima optiune de acolo este clipuri video. Da acolo, iar auto redarea pune-o pe dezactivat.

Bft!

3 răspunsuri:
| anonim191 a răspuns:

Dai click pe aceeasi sageata de la care dai log out apoi te duci la settings(setari) apoi in lista din stanga ultimul buton este videos pe care dai click apoi ai sa vezi Auto-play Videos si selectezi OFFhappy

| zuzuluzu a răspuns:

Uite aici un tutorial http://bit.ly/YAc5jx

| IuliSty a răspuns:

Nu poti!