| killllls a întrebat:

Cum pot trimite Din pc Ceva in telefon ca n-am cablu de date... si am auzit ca pot sa trimit prin bluetooth dar cum?

Răspuns Câştigător
| Silviuloan a răspuns:

Pai trebuie sa ai un bluethooth arata ca un stick micut.Il bagi in pc si apoi se activeaza iti activezi si bt de pe telefon si transferi.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Iti trebuie un adaptor bluetooth, pe care il gasesti la magazinele de specialitate, costa vreo 10 lei si il conectezi la USB. Cu ajutorul lui poti sa iti 'vezi' telefonul si sa faci transfer de date. Succes!

| KidNesS a răspuns:

Leptopul are bluetooth Daca ai laptop poti sa intrebi un prieten ca numa atat stiu ca leptopul are bluetooth...Sau daca nu imi dai tu modelu de telefon ti-as gasi cablu de date ca e foarte ieftin eu am luat cu 5 lei parca cablul de date.