| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite un calup mai mare de poze prin e-mail? Am incercat si nu pot sa atasez decat maxim 19 poze la un e-mail si dureaza foarte mult.Stiu ca e mult mai usor prin messenger dar persoana careia vreau sa i le trimit nu poate fi pe mess atunci cand pot eu si din acest motiv vreau prin e-mail.Va rog ajutati-ma. Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Http://s6.transfer.ro/
Am avut si eu aceeasi problema la un moment dat si am folosit site-ul de mai sus. Poti trimite fisiere de pana la 1 GB si merge destul bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa trimit poze pe e-mail ca nu stiu va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt o fata daca va ajuta cu ceva am mesengger si ID dar am o prietena careia vreau sa-i trimit cateva sau chiar 1-2 poze si nu stiu cum sa-i trimit daca stiti va rog mult mult mult...de tot sa ma ajutati ca (habar nu am)! -Multumesc!